Instagram çöktü!

Instagram çöktü

Instagram çöktü!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram çöktü. Şu an giriş yapmak isteyen kullanıcılar ”Akış yenilenemedi” uyarısıyla karşılaşıyor. Peki bu sorunun sebebi nedir?

Instagram Çöktü! Erişim Sağlanamıyor

Instagram bir kez daha çöktü. Daha önce de defalarca kez aynı sorunu yaşayan Instagram, sistem yoğunluğu sebebiyle kullanıcılarına şu an hizmet veremiyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı fakat kullanıcıların yapmış olduğu girişler sistemin anlık kapasitelerini aştığında erişim problemleri ortaya çıkıyor.

Problemin kısa bir süre içerisinde çözülmesi bekleniyor. Instagram’ın bağlı olduğu Facebook şirketinin diğer uygulamalarında ise şimdilik bir sorun bulunmuyor. WhatsApp sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Instagram beklenen özellik
Instagram çöktü!

Instagram Hikayeler’e Ücretli Abonelik Sistemi Duyurulabilir

Instagram Hikayeler özelliği Instagram‘ın en sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Instagram‘da bu sebepten dolayı yeni bir özellik olarak kullanıcılarına ”ücretli abonelik sistemi” sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Eğer bu özellik hayata geçirilirse Instagram kullanıcıları ‘kendisine ücretli bir şekilde abone olan takipçilerine özel hikayeler paylaşabilecek.

Tabii bu özelliğin her kullanıcıya değil belirli bir takipçiye ulaşmış kullanıcılara sunulması bekleniyor. Henüz test aşamasında olan özelliğin ne zaman karşımıza çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.