Instagram bir özelliğini Türkiye’de test ediyor

   Instagram bir özelliğini Türkiye’de test ediyor

  Instagram yeni özellikler test etmeye devam ederken bir özelliğini Türkiye’de test etmeye başladı. Daha önce de haberini yaptığımız iki katlı hikayeler özelliği ülkemizde test ediliyor.

  Şu an ülkemizdeki bazı kullanıcılara sunulan özellik henüz test aşamasında. Ancak test sürecinin son aşamalarda olduğu biliniyor. Test aşamasında ise iOS ve Android arasında bir fark olmadığı biliniyor.

  Instagram, hikayeler kısmında yepyeni bir tasarıma geçiyor!!!

  Instagram hikayeleri iki katlı gösterecek

  Popüler sosyal medya platformu Instagram, sürekli olarak yeni özellikler test ederek ve uygulayarak popülerliğini günden güne arttırmaya devam ediyor. En son yaptığımız haberde Youtube ile arasında süren rekabeti ileri seviyeye taşımak isteyen Instagram geliştiricileri, IGTV üzerinden reklamlarla para kazanılabileceğini test ettiğini açıklamıştı.

  Dün bir açıklama yaparak, “Instagram deneyiminizi iyileştirmek için her zaman yeni yollar test ediyoruz.” dedi ve yeni bir özellik test edildiğini doğruladı. Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere yeni özellik ile beraber normalde tek şerit olan hikaye akışı çift katlı olarak görünecek ve tek seferde daha fazla kişinin hikayesini görmemiz sağlanacak.

  Özelliğin tam olarak nasıl işlediği ve başka neler getireceği hakkında bir bilgi bulunmuyor, ayrıca test edildikten sonra sunulup sunulmayacağı ve sunulursa ne zaman sunulacağı da bilinmiyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir