Instagram ana ekranı değişiyor! İşte detaylar

Instagram ana ekranı değişiyor! İşte detaylar

Instagram ana ekranı değişiyor! İşte detaylar

ABONE OL 

Daha önce de dönem dönem değiştirilen Instagram ana ekranı önemli bir değişikliğe daha gidiyor. Instagram Başkanı Adam Mosseri, Twitter hesabından ‘Değişikliklerin Test Edilmesi‘ başlığı altında beklenen yenilikleri yayınladı.

Instagram Ana Ekranı Değişiyor

Yayınlanan video ve başlıktan gördüğümüz üzere yeni görünümde ana ekranda üç farklı görünüm arasında geçiş yapma özelliği test ediliyor, görünümler ‘Ana Ekran‘ ‘Favoriler‘ ve ‘Takip Edilenler‘ olarak üçe ayrılıyor.

Instagram ana ekranı değişiyor! İşte detaylar
Instagram ana ekranı değişiyor

Takip Edilenler sekmesinde önerilerin tamamından arınmış bir şekilde yalnızca takip ettiğimiz kişilerin gönderilerini tamamen kronolojik sırayla bizlere sunuyor. Yani özlediğimiz eski Instagram’a bu sekmede kavuşuyoruz.

Favoriler sekmesinde takip etmek zorunda kalmadan favorilere eklediğimiz, başka hesaplar tarafından görünmeyecek olan içerikler bizleri karşılıyor. İstediğimiz konu veya kişiyi favoriye alıp benzer gönderiler görerek daha geniş çaplı bir akışla karşılaşabiliyoruz.

Ana Ekran seçeneği ise bildiğimiz ana ekran olarak karşımıza çıkıyor. Instagram uygulamasını şu anki gibi kullanmak isteyenler bu sekmede zaman geçirebiliyorlar.

Bu değişiklikler dışında Reels, Mağaza ve Keşfet sekmeleri yerlerinde duruyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir