İlk ulusal token DMC coin duyuruldu! Justin Sun devrede

ulusal token DMC coin

İlk ulusal token DMC coin duyuruldu! Justin Sun devrede

ABONE OL 

Kripto para piyasasının ilk ulusal token’ı TRX kurucusu ve CEO’su Justin Sun tarafından duyuruldu. DMC coin isimli ulusal token’ın detayları da açıkladı.

Ulusal Token DMC Coin Duyuruldu

Huobi borsası Dominica (DMC) coin için Tron ve DMC Labs ile anlaşma sağladı. Dominik Cumhuriyeti’yle de yapılan iş birliği sonucunda DMC coin duyuruldu. DMC token’ın en büyük özelliği ise dünyanın ilk ulusal token’ı olması.

İsim olarak coin olarak ifade ediliyor ancak Tron ağını kullanacak olması sebebiyle token olan DMC, diğer ağlara da köprü ağları ile bağlayacak. Yapılan açıklamada Dominica Coin (DMC)’in Dominik hükümeti tarafından onaylandığı da belirtildi.

İlk ulusal token DMC coin duyuruldu

Justin Sun Sabit Fiyatlı Kripto Para Çıkarmak İstiyor

Justin Sun, son olarak Terra tarafından çıkarılan UST isimli sabit fiyatlı kripto paranın ardından USDD isimli yeni bir sabit fiyatlı kripto para duyurmak istediklerini açıkladı. USDD isimli bu yeni sabit fiyatlı kripto paranın ”matematik ve algoritmalarla desteklenen tamamen merkezi olmayan bir stablecoin” olacağı açıklandı.

Justin Sun, USDD için ayrıca şu açıklamayı yaptı:

USDD’nin fiyatı 1 USD’nin altına düştüğünde, kullanıcılar ve arbitrajcılar sisteme 1 USDD göndererek 1 USD değerinde TRX alabilirler. USDD’nin fiyatı 1 USD’den yüksek olduğunda, kullanıcılar ve arbitrajcılar, merkezi olmayan sisteme 1 USD değerinde TRX gönderebilir ve 1 USDD alabilir.

Justin Sun, USDD projesinin 10 milyar dolarlık bir teminat ile piyasaya sürüleceğini de ayrıca belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir