iCloud hatası sürüyor!

iCloud hatası

iCloud hatası sürüyor!

ABONE OL 

iPhone kullanıcıları tarafından dün akşamdan itibaren sık sık iCloud bildirimleri almaya başladı. Sık sık bildirimlerin gelmesi merak konusu oldu.

iCloud Hatası Bildirim Olarak Sürüyor

iPhone kullanıcıları dün akşamdan itibaren iCloud depolama alan yükseltmesine yönelik bildirimleri almaya başladı. Konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı ancak iCloud serverlarında log out sorunun olduğu konuşuluyor. iPhone kullanıcılarının iCloud yeterli alanları bulunurken bile depolama alanının yükseltilmesini gerektiren bildirimler alması sosyal medyada gündem haline geldi.

Apple konu ile ilgili açıklama yaptığında detayları sizlerle paylaşacağız.

iCloud hatası sürüyor!

Apple Mühendislerine 180 Bin Dolarlık Hisse Verecek

Apple şirketinin yöneticileri, yüksek performans gösteren mühendislerini elde tutabilmek amacıyla performanslarına göre artan bir prim sistemine geçildiği ve prim olarak çalışanlara Apple şirketinden hisse senedi verileceğini açıkladı.

Özellikle Meta şirketinin Apple’ın artırılmış gerçeklik, yapay zeka ve mühendislik bölümünden çalışanları bünyesine almasının ardından böyle bir önlem alan Apple, mühendislerine, 50 bin dolar ile 180 bin dolar arasında hisse senedi ikramiyesi verecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.