Galaxy Unpacked tarihi açıklandı! S detayı

Galaxy Unpacked tarihi

Galaxy Unpacked tarihi açıklandı! S detayı

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu yıl düzenleyeceği Galaxy Unpacked için tarih verdi. Paylaşılan posterdeki ”S” detayı ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte Galaxy Unpacked Tarihi!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, yeni akıllı telefonlarını duyuracağı Galaxy Unpacked isimli etkinliğin bu yıl ki tarihini açıkladı. Samsung Mobile resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet ile karşımıza çıkan tarih heyecanları yeniden arttırdı.

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğini 9 Şubat tarihinde düzenleyecek. Ayrıca posterdeki S detayı ile Galaxy S22 serisine dikkat çektiği düşünülen Samsung’un üç yeni S22 modeliyle karşımıza çıkması bekleniyor. Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modelleri ile karşımıza çıkacak olan seri merakla bekleniyor.

Galaxy Unpacked tarihi açıklandı!

İşte Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2021 yılında 300 milyon akıllı telefon satışı yaptığını duyurdu. Bu akıllı telefonların satışı Galaxy S21 serisi oldukça önemli bir oranı oluşturuyor. Galaxy S21 serisine bu kadar fazla ilgi gösterilirken Galaxy S22 serisi de şimdiden merak konusu oldu.

Ortaya çıkan son sızıntılara göre Galaxy S22 serisinin başlangıç fiyatları şöyle olacak:

  • Galaxy S22 – 899 dolar (12.160 TL + vergiler)
  • Galaxy S22 Plus – 1.099 dolar (14.865 TL + vergiler)
  • Galaxy S22 Ultra – 1.299 dolar (17.570 TL + vergiler)
Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Detayları Görünmüştü

Ice Universe tarafından paylaşılan sızıntıya göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modelleri üç kameradan oluşan bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kurulumu 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel 3x telefoto kamerası oluşturacak. Bu kamera kurulumunda Sony tarafından geliştirilen bir kameranın da bulunmasına pek muhtemel gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Kapasitesi ile Dikkatleri Çekecek

Ortaya çıkan son sızıntıya göre Galaxy S22 Ultra modeli tıpkı iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘te olduğu gibi 1 TB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkacak. Depolama kapasitesi tercihi olarak karşımıza çıkacak olan 1 TB seçeneği günümüzde akıllı telefonlarda yer alan en yüksek kapasite olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.