Huobi Kore borsası Huobi’den ayrılmak istiyor!

Huobi Kore

Huobi Kore borsası Huobi’den ayrılmak istiyor!

ABONE OL 

En büyük kripto para borsaları arasında yer alan Huobi, bir kopuş ile karşı karşıya. Huobi Kore borsasının Başkanı Cho Kook-bong, tüm hisseleri satın alarak Huobi’den ayrılmak istiyor.

Huobi Kore Yolları Ayırmak İstiyor

Huobi borsası yakında bir ayrılık yaşayabilir. News1’in haberine göre Huobi Kore Başkanı Cho Kook-bong, Huobi Kore’nin tüm hisselerini satın alarak yolları ayırmak istiyor. Huobi Global kurucu ortağı ve CEO’su Leon Li’nin yüzde 72’sine sahip olduğu Huobi Kore borsasının Huobi Global’den ayrılıp ayrılmayacağı merakla bekleniyor.

Huobi Kore Başkanı Cho Kook-bong, yolları ayırarak yeni borsa olma yolunda çalışmalara başlamak için girişimlerini sürdürdüğü iddia ediliyor. Özellikle Huobi için kullanılan ‘Çin Borsası’ imajını aşarak yeniden markalaşmayı hedefliyor.

Huobi Kore borsası Huobi’den ayrılmak istiyor!

Huobi Kore yöneticileri özellikle ‘Çin Borsası’ ifadeleri sebebiyle Huobi Kore markasının büyük zarar gördüğünü ifade etti:

Huobi Kore özellikle ‘Çin borsası’ imajı nedeniyle zarar gördü. Bir o kadar da güvenli bir ‘yerel borsa’ olduğunu göstermeye çalışmak olarak yorumlanabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir