Huawei yeni cihazlar duyurmaya hazırlanıyor!

Huawei

Huawei yeni cihazlar duyurmaya hazırlanıyor!

ABONE OL 

Çin merkezli teknoloji devi, akıllı telefon pazarındaki zirveye uzanan başarısını sürdürmek adına önümüzdeki ay yeni cihazlar duyuracak.

Huawei Eski Günlerine Dönmek İstiyor

Huawei bir dönem dünyanın en çok akıllı telefon satan şirketi olmuş ve ardından maruz kaldığı ambargolar sebebiyle bu unvanını kaybetmişti. ABD tarafından ciddi ambargolara maruz kalan Huawei, eski başarılı günlerine yeniden ulaşmak adına yeni cihazlar duyurmaya hazırlanıyor.

Aralık ayında düzenlenecek etkinlikte yeni bir katlanabilir akıllı telefon duyurulacağı iddia ediliyor. Tıpkı Galaxy Z Flip gibi dikey katlanabilir yapıda olması beklenen akıllı telefonun Huawei Mate V ismiyle karşımıza çıkması bekleniyor. Bu akıllı telefon dışında kan basıncını ölçebilen ayrıca bir cihazın ve Bluetooth gözlük modellerinin duyurulabileceği iddia ediliyor.

Huawei 100W
Huawei yeni cihazlar duyurmaya hazırlanıyor!

Huawei geçtiğimiz ay ruj görünümlü yeni kablosuz kulaklık modelini duyurmuştu. Bu kablosuz kulaklık modelinin tasarımı büyük ilgi görmüştü.

FreeBuds Lipstick, Bluetooth 5.2 teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Kırmızı ve ruj kutusu tasarımıyla dikkatleri çeken kulaklık 4 saatlik kullanım deneyimini kullanıcılara sunuyor. Kutu ile birlikte toplam 24 saatlik kullanım deneyimi de dikkatleri çekiyor.

FreeBuds Lipstick

IPX4 sertifikası ile suya ve tere dayanıklı olan FreeBuds Lipstick, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğini de kullanıcılara sunuyor. Kulaklığın Type-C ile şarj olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir