Honor 60 serisi tanıtım tarihi açıklandı!

Honor 60 serisi tanıtım tarihi

Honor 60 serisi tanıtım tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Honor, Huawei tarafından satılmasının hemen ardından güçlü modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Honor, zamanda amiral gemisi serisi olan Honor 60 serisi ile karşımıza çıkacak. Karşımıza çıkacağı resmi olarak açıklandı.

İşte Honor 60 Serisi Tanıtım Tarihi!

Honor tarafından hazırlanan bir video Honor 60 serisinin tanıtım tarihini ortaya koyuyor. Yayınlanan videoya göre Honor 60 serisi, 1 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak. Merakla beklenen akıllı telefon serisine dair daha önce de birkaç sızıntı ortaya çıkmıştı. Bu sızıntı bilgilere göre seri üç akıllı telefondan oluşacak.

Sızıntılara göre Honor 60, Honor 60 Pro ve Honor 60 SE modelleri seriyi oluşturacak. Ayrıca 100W seviyelerinde hızlı şarj desteğinin serideki modellerde yer alması bekleniyor. Seriye dair şimdilik başka bir detay bulunmuyor. 1 Aralık günü akıllı telefonların tüm detaylarına hep beraber göz atacağız.

Honor 60 serisi tanıtım tarihi açıklandı!

Honor Apple ve Xiaomi’yi Geçmeyi Başardı

Honor, son aylarda büyük çıkış göstererek Çin’deki pazar payını arttırmayı başardı. Huawei‘nin ABD ambargoları sebebiyle ciddi bir gerileme yaşamasıyla birlikte pazar payı da diğer markalar tarafından kazanılmaya başlandı. Çin’de yapılan araştırmaya göre temmuz ayında en çok satış yapan marka 5.6 milyon adetle Oppo oldu. İkinci sırada 5.3 milyon adetle Vivo, üçüncü sırada ise 4 milyon adetle Honor yer alıyor.

Dördüncü sırada 3.9 milyon adetle Xiaomi, beşinci sırada ise 3 milyon adetle Apple yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir