Huawei EMUI 12 tanıtıldı! İşte detaylar

Huawei EMUI 12

Huawei EMUI 12 tanıtıldı! İşte detaylar

ABONE OL 

Huawei akıllı telefonlarında yer alan EMUI kullanıcı arayüzünün yeni sürümü EMUI 12 tanıtıldı. Merakla beklenen kullanıcı arayüzündeki özellikler dikkat çekiyor.

Huawei EMUI 12 Duyurusunu Yaptı!

Huawei, ABD ambargoları sebebiyle Google işletim sistemine erişimi kesilmiş ve yeni modeller duyurmakta zorluk çekmemek adına HarmonyOS ismi verilen yeni bir işletim sistemi duyurmuştu. Şimdi ise akıllı telefonlardaki kullanıcı arayüzü EMUI için güncelleme yayınladı. Huawei EMUI 12 güncellemesiyle birlikte kullanım kolaylığı sağlayacak özellikleri de kullanıcılarına sunuyor.

EMUI 12 güncellemesi kullanıcılara fontları kalınlaştırma imkanı, Huawei markalı dizüstü bilgisayarlarına çok daha hızlı bağlanma ve dosya aktarımında ciddi hız artışı sunacak. Güncellemeye sahip olacak akıllı telefonlar kontrol paneli ekranı sayesinde diğer Huawei modelleriyle daha hızlı bir şekilde bağlantı kurabilecek. Ayrıca dosya transferlerinde de hız artışı olacağı belirtiliyor.

Huawei EMUI 12 tanıtıldı

Huawei 100W Hızlı Şarj için Patent Aldı

Bir dönem dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Huawei, ABD ambargolarıyla başlayan süreçte bir hayli geriledi. Satışlarında ciddi düşüşler yaşayan şirket yeni akıllı telefon üretimlerini de yavaşlattı. Geçtiğimiz günlerde P50 serisini duyuran şirket son olarak 100W hızlı şarj desteği sağlayan adaptör patenti aldı.

Teknolojik ürünlerin Çin’de sertifikalanmasını sağlayan 3C kurumundan alınan patent 20V ve 5A kapasitesine sahip olduğunu gösteriyor. 100W hızlı şarj desteği de akıllı telefonlarda sunulan hızlı şarj desteğini tıpkı Xiaomi gibi üst seviyelere taşıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir