Horizon Forbidden West PlayStation için çıkış yaptı

Horizon Forbidden West PlayStation için çıkış yaptı

Horizon Forbidden West PlayStation için çıkış yaptı

ABONE OL 

Yeni nesil PlayStation oyun konsolları için özel olarak üretilen ve Türkçe altyazı desteği sunulan Horizon Forbidden West oyunu, beklenen tarihte yani bugün PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yaptı.

Horizon Forbidden West PlayStation İçin Çıkış Yaptı

Sony tarafından yaratılan, Guerilla Games tarafından geliştirilen fragmanı ve hikayesi olumlu yorumlar alan oyun nihayet çıktı.

“Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki yaşam hızla yok olmaya doğru gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin arkasındaki sırları çözüp, dünyaya düzen ve dengeyi yeniden getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yeniden bir araya gelmeli, savaşan yeni gruplarla ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez gibi görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.”

Horizon Forbidden West PlayStation için çıkış yaptı

Oyunun fiyatı PlayStation Store mağazasında 699 TL olarak görünüyor, PlayStation 5 oyun konsolu için indirme boyutları ise Avrupa ülkelerinde 96 GB, Amerika’da 85 GB olarak açıklandı. Aradaki farkın ekstra dil seçenekleri olduğu da belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.