Honor Apple’ı geride bıraktı!

Honor Apple

Honor Apple’ı geride bıraktı!

ABONE OL 

Huawei tarafından satılarak faaliyetlerini bağımsız bir şekilde sürdürmeye başlayan Honor, Çin’de birçok markayı geride bırakarak en büyük 3. akıllı telefon üreticisi oldu.

Honor Apple ve Xiaomi’yi Geçmeyi Başardı

Honor, son aylarda büyük çıkış göstererek Çin’deki pazar payını arttırmayı başardı. Huawei‘nin ABD ambargoları sebebiyle ciddi bir gerileme yaşamasıyla birlikte pazar payı da diğer markalar tarafından kazanılmaya başlandı. Çin’de yapılan araştırmaya göre temmuz ayında en çok satış yapan marka 5.6 milyon adetle Oppo oldu. İkinci sırada 5.3 milyon adetle Vivo, üçüncü sırada ise 4 milyon adetle Honor yer alıyor.

Dördüncü sırada 3.9 milyon adetle Xiaomi, beşinci sırada ise 3 milyon adetle Apple yer alıyor.

Honor Apple’ı geride bıraktı!

Honor, akıllı telefon pazarındaki hakimiyetini arttırmak için yeni akıllı telefonlar geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Honor X20 Max ile karşımıza çıkmaya hazırlanan şirketin kullanacağı özelliklerin bir kısmı göründü.

Honor X20 Max Özellikleri (Muhtemel)

Honor X20 Max, 7.2 inçlik büyük bir ekranla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Honor, X10 Max modelinde de 7.1 inçlik bir ekranla karşımıza çıkmıştı. X20 Max modelinin gücünü MediaTek Dimensity 1100‘den alması bekleniyor. Ortaya çıkan bir diğer özellik ise akıllı telefon batarya kapasitesi oldu. Honor X20 Max modelinin 6.000 mAh kapasitesiye sahip bataryayla kutusundan çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.