Honor 50 serisinin işlemcisi kesinleşti!

Honor 50 serisi

Honor 50 serisinin işlemcisi kesinleşti!

ABONE OL 

Huawei tarafından satıldıktan sonra büyük bir çıkış yakalamak için sağlam modellerle karşımıza çıkmaya hazırlanan Honor‘un 50 serisinde kullanacağı işlemci kesinleşti.

Honor 50 Serisine Qualcomm Güç Verecek

Honor Almanya‘nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Honor 50 serisi geçtiğimiz hafta duyurulan Snapdragon 778G‘den gücünü alacak. Yine yapılan açıklamaya göre Honor 50 serisi Android ile kutusundan çıkacak. Ancak yapılan bu açıklama kısa bir süre sonra silindi.

Daha önce başka özelliklerinin sızıntılarıyla karşımıza çıkan 50 serisinin işlemcisi resmi açıklama ile kesinleşmiş oldu. Geçtiğimiz günlerde serinin hızlı şarj kapasitesi ortaya çıkmıştı.

Honor 50 serisinin işlemcisi kesinleşti!

İşte Honor 50 Serisinin Hızlı Şarj Kapasitesi!

Honor 50 serisinin hızlı şarj kapasitesi 3C raporlarında göründü. Mayıs ayında duyurulması beklenen akıllı telefon serisinin iki akıllı telefondan oluşması bekleniyor. Honor 50 ve Honor 50 Pro modellerinin 3C raporlarındaki kodları ise sırasıyla, NTH-AN00 ve NRA-AN00 olarak göründü. Honor 50 modelinde 66W, Honor 50 Pro modelinde ise 100W hızlı şarj desteği sağlanması bekleniyor.

Honor Ekosistem Kurarak Yoluna Devam Etmek İstiyor

Honor da tıpkı Huawei gibi birçok konuda yaptırımlara maruz kalmaya devam ediyor. Her ne kadar ABD yaptırımlarını aşmak için Huawei ile yolları ayrılsa da yaptırımların devam etmesi Honor‘un yeni bir yol haritası çizmesine sebep oldu. Honor daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmek için bir ekosistem kuracak.

Honor tarafından kurulacak ekosistem; dizüstü bilgisayarlar, tablet ve diğer teknolojik ürünlerden oluşacak. Xiaomi gibi birçok alanda teknolojik ürün üretmesi beklenen Honor’un bu sayede pazar payını arttırabileceği konuşuluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.