Beats Studio Buds tasarımı göründü!

Beats Studio Buds

Beats Studio Buds tasarımı göründü!

ABONE OL 

Apple tarafından geliştirilen Beats, Studio Buds isimli bir model üzerinde çalışıyor. Özellikle Apple tarafından sunulan uzamsal ve kayıpsız ses desteğine sahip olması beklenilen kablosuz kulaklığın tasarımı ortaya çıktı.

Beats Studio Buds Göründü

Beats Studio Buds‘ın tasarımı karşımıza çıktı. Silikonlu ve kulak içine uygun bir şekilde tasarlanan kablosuz kulaklığa dair bir de tasarım videosu ortaya çıktı. Steve Moser tarafından Twitter’da paylaşılan tasarım dikkatleri çekti. Basık bir oval kutuya sahip olan Beats Studio Buds’a dair şimdilik başka bir bilgi bulunmuyor.

Beats Studio Buds tasarımı

Steve Moser tarafından paylaşılan render tasarımları ise bir hayli dikkat çekti. Apple tarafından silikonlu kulaklık bekleyen kullanıcılarda Beats aracılığıyla bu modele ulaşabilecekler.

Beats Studio Buds tasarımı

Apple Music Kayıpsız Ses’e Kavuşuyor!

Apple resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile Dolby Atmos, Sprital Audio (Uzlamsal Ses) ve Lossless Audio (Kayıpsız Ses) özelliklerini Apple Music‘e dahil edeceğini belirtti. Dolby Atmos ile birlikte 360° ses deneyimi sunulacak.

Apple sunacağı bu kaliteli ses deneyimi için Apple Music kullanıcılarından ekstra ücret talep etmeyecek. Lossless Audio özelliğini destekleyen 75 milyon adet şarkının olduğunu belirten Apple, 20 milyon adet şarkının daha bu özelliğe uygun hale getirileceğini açıklandı. Bu özelliği aktif hale getirmek için kullanıcıların Ayarlar Müzik Ses Kalitesi adımlarını izlemeleri gerekecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir