GTA Remastered Trilogy yavaş yavaş ortaya çıkıyor

GTA Remastered Trilogy yavaş yavaş ortaya çıkıyor

GTA Remastered Trilogy yavaş yavaş ortaya çıkıyor

ABONE OL 

Popüler açık dünya temalı oyun serisi Grand Theft Auto, yeni oyun yeni efsaneleşmiş 3 oyununun remastered versiyonunun yer alacağı GTA Remastered Trilogy üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

GTA Remastered Trilogy Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

Dünyanın sayılı oyun serilerinden biri olan GTA, oyun dünyasında tepelere oynamasında etkili olan oyunları GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunlarını yeniden dizayn ediyor. Rockstar Games tarafından resmi bir açıklama gelmese de sızdırılan bilgiler ışığında geçtiğimiz yıl içerisinde beklenen bazı oyunların remake versiyonlarının yayınlanmasından ziyade şirketin 3 oyunun remastered sürümünü tek pakette sunacağı öğrenildi.

Unreal Engine oyun motorunun kullanılacağı remastered sürümler, oyunun hayranlarını mutlu edebilir çünkü oyun motorunun başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle son 1-2 yıldır büyük oyun firmalarının yeni oyunlar üretmek yerine eski oyunlarını yeniden geliştirerek piyasaya sürmeleri ilginç karşılanıyordu ancak her oyunun Assassin’s Creed Valhalla gibi çıktığı anda popülerliğe ulaşıp büyük kitlelere hitap etmesi eskisi kadar kolay olmuyor. KONAMI’den de gördüğümüz üzere bazen e-Football 2022 gibi hayal kırıklıklarıyla da karşılaşabiliyoruz. Özellikle oyun sektörünün büyük gelişimine dikkat edersek yeni bir oyunun popülerleşebilmesi için fazlasıyla uğraşılması ve oyunculara yeni şeyler sunması gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse oyun üreticileri PUBG oyununa rakip olabilmek için yaklaşık 3 yıldır sürekli olarak çalışsa da hala PUBG en çok oynanan ve en çok izlenen oyunlar arasında, Counter Strike serisi de aynı şekilde hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu nedenle Rockstar Games’in aldığı GTA Remastered kararını mantıklı karşılayabiliriz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir