Galaxy S22 Ultra ”P” şeklinde kamerasıyla gelecek

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra ”P” şeklinde kamerasıyla gelecek

ABONE OL 

Samsung‘un amiral gemisi modeller ürettiği serisi ”Galaxy S” serisine yakın zamanda Galaxy S22 modellerinin eklenmesi bekleniyor. Bu modeller arasında en güçlü özelliklere sahip olması beklenen Galaxy S22 Ultra‘nın kalıp tasarımları göründü.

Galaxy S22 Ultra Kamerasıyla Dikkat Çekecek

Samsung, bu yıl içerisinde Note serisi üretmedi. Bunun yerine Galaxy S serisine ağırlık veren Güney Kore merkezli teknoloji devi, Galaxy S22 serisi üzerinde çalışıyor. Henüz ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmayan Galaxy S22 serisinin Ultra modeline dair yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Galaxy S22 Ultra ”P” şeklinde kamerasıyla gelecek

Bu sızıntıya göre Galaxy S22 Ultra modeli ”P” şeklinde kamera tasarımıyla karşımıza çıkacak. Bu tasarıma göre Galaxy S22 Ultra modelinde 4 arka kamera yer alacak.

Galaxy S22 Ultra 108 Megapiksel Kameraya Sahip Olacak

Samsung ile ilgili yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan IceUniverse, Galaxy S22 Ultra modelinin 200 megapiksel ana kamera ile değil 108 megapiksel ana kamera ile kutusundan çıkacağını iddia etti. Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S22 Ultra modelinin arka kısmında 108MP ISOCELL HM3 sensörüne yer vermesi bekleniyor.

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.