Göztepe token ön satış tarihi açıklandı!

 Göztepe token ön satış tarihi açıklandı!

Chiliz’in spor kulüpleri ile iş birliği yaparak taraftar token’ı ürettiği projesi Socios, Göztepe token başta olmak üzere diğer üç spor kulübün taraftar token’ların üretileceği tarihi açıkladı.

İşte Göztepe Token Ön Satış Tarihi!

Ülkemizden Galatasaray, Trabzonspor, İstanbul Başakşehir ile anlaşarak taraftar token’ını üreten Socios, geçtiğimiz aylarda Göztepe SK ile anlaştığını duyurmuştu. Bugün yapılan duyuru ile Göztepe token ön satış tarihi açıklandı. Bu açıklamada diğer üç kulübünde taraftar token ön satış tarihleri de yer alıyor:

  • Göztepe ($GOZ) – 27 Nisan
  • Universidad de Chile ($UCH) – 28 Nisan
  • Legia Varşova ($LEG) – 4 Mayıs
  • Fortuna Sittard ($FOR) – 5 Mayıs

1 adet Göztepe token 10 Türk Lirası ile satışa sunulacak. Universidad de Chile 1.25 dolar, Legia Varşova 2 euro, Fortuna Sittard 1.5 euro fiyatla ön satışa sunulacak. Tüm ön satışlar yukarı belirtilen günlerde saat 14:00’da gerçekleştirilecek.

Göztepe token’ın ön satışının ardından listeleneceği Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Bir süredir merakla beklenen Göztepe token tarihi ve ön satış fiyatı resmi olarak açıklanmış oldu. Taraftar token’ların ön satışları büyük ilgiyle karşılanmıştı. Bu ön satışlarında aynı şekilde yoğun ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Göztepe token ön satış tarihi açıklandı!

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Çoğunlukla tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir