Göztepe SK ile Socios anlaştı! Göztepe token geliyor

Göztepe token

Göztepe SK ile Socios anlaştı! Göztepe token geliyor

ABONE OL 

Socios tarafından anlaşma yapılarak üretilen taraftar token sayısı 4’e yükseliyor. Göztepe Spor Kulübü ile anlaşan Socios, anlaşmayı paylaştığı bir tweet ile duyurdu.

Göztepe Token Geliyor!

Chiliz şirketin Socios projesi kapsamında Göztepe Spor Kulübü ile anlaşıldı. Üretilecek taraftar token Göztepe token ($GOZ) ismiyle ön satışa sunulacak.

#GözGözOnSocios etiketiyle paylaşılan tweet bir video içeriyor. İş birliği ile birlikte üretilecek olan Göztepe token, ülkemizdeki Socios ile anlaşan 4. spor kulübü oldu. Daha önce Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşma sağlanmıştı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

taraftar token
Göztepe SK ile Socios anlaştı! Göztepe token geliyor

Socios Konu İle İlgili Şu Açıklamayı Yaptı

  • Chiliz ile ortaklık kuran Türk futbol kulübü Göztepe, blok zinciri tabanlı taraftar etkileşimi ve ödül platformu Socios.com’da $GOZ Fan Token piyasaya süreceğini açıkladı.
  • Fan Token sahipleri, kulüp oylamalarında oy hakları, VIP ödülleri, “süper taraftar” özelliği, kulüp ve sponsor promosyonları, oyunlar ve sohbet forumları gibi avantajlara erişebilirler.
  • Göztepe, FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus ve AC Milan gibi dünyanın önde gelen birçok spor organizasyonunu ve Galatasaray, Trabzonspor, İstanbul Başakşehir’in arasına katılarak Socios.com’da Fan Token çıkaran dördüncü Türk kulübü olacak.
  • $GOZ Fan Token lansman tarihi, fiyatı ve ilk oylamanın detayları yakında açıklanacak. 
  • Socios.com, 1 yılda dünya çapında 500.000’den fazla taraftar tarafından indirildi ve Fan Token’ların mevcut piyasa değeri 200 milyon Dolar’ı aştı. Fan Token’lar 2020’de kulüpler ve diğer iş ortakları için 30 milyon Dolar gelir üretti ve spor endüstrisi için güçlü bir yeni gelir akışı olmaya hazır görünüyor. Daha birçok büyük kulüp 2021’de Fan Token’larını piyasaya sürecek.
Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.