Google Pixel 7 fiyatı açıklandı!

Google Pixel 7 fiyatı

Google Pixel 7 fiyatı açıklandı!

ABONE OL 

Google tarafından üretilen ve büyük ilgi gören Pixel serine yakında Pixel 7 modeli dahil olacak. Akıllı telefon henüz duyurulmamışken fiyatı şimdiden ortaya çıktı.

İşte Google Pixel 7 Fiyatı!

Google Pixel 7 önümüzdeki hafta karşımıza çıkacak. Bir hafta kala akıllı telefonun fiyatı Amazon’da karşımıza çıktı. Karşımıza çıkan fiyat gösteriyor ki Google, Pixel 6 fiyatını koruyor ve aynı fiyatla Pixel 7 modelini karşımıza çıkarıyor.

Google Pixel 7 fiyatı Amazon üzerinde 649 euro olarak görünüyor. 649 euro fiyata sahip olan Google Pixel 7’nin 128 GB depolama kapasitesiyle Avrupa pazarında satışa sunulacağı ifade ediliyor.

Aynı modelin ABD’de 599 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Google Pixel 7 fiyatı açıklandı!

Google Stadia Yolun Sonuna Geldi

Google, oyunculara yönelik geliştirdiği ve duyurduğu Stadia isimli platformunun fişini çekme kararı aldı. Yapılan açıklama ile birlikte Google Stadia‘nın yeteri ilgiyi görmediği için erişimin sonlandırıldığını açıkladı. Hali hazırda hizmet satın alan kullanıcılar ise 2023 yılının ortalarına kadar Google Stadia‘yı kullanabilecek.

Google tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama:

Birkaç yıl önce bir tüketici oyun hizmeti olan Stadia’yı da piyasaya sürdük. Stadia’nın tüketiciler için oyun akışına yönelik yaklaşımı güçlü bir teknoloji temeli üzerine inşa edilmiş olsa da kullanıcılarda beklediğimiz ilgiyi göremediği için Stadia hizmetimizi sonlandırmaya başlamak için zor bir karar aldık.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir