Goldexcoin borsasına erişilemiyor

 Goldexcoin borsasına erişilemiyor

Thodex, Vebitcoin isimli borsalara erişim geçtiğimiz günlerde kesilmişti. Son olarak bu borsaların arasında Goldexcoin borsası dahil oldu. Yerli bir kripto para borsası olan Goldexcoin yaptığı açıklamada detayları paylaştı.

Goldexcoin Borsası Erişimi Kesti!

Ülkemizde yerli kripto para borsalarından art arda gelen erişim kesilmesi haberlerine bir yenisi eklendi. Goldexcoin isimli kripto para borsası ön satışını gerçekleştirdiği GLDX token‘ın alım satım işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı. ”Hak kaybına” sebep olmamak amacıyla böyle bir kararın alındığı ifade eden borsa, herhangi bir kullanıcının kaybı olmayacağını ifade etti.

İşte yapılan açıklama:

23.04.2021 Saat 19.20 de açılışını yaptığımız Gldx Token’in alım satımında siz değerli kullanıcılarımızın da şahit olduğu gibi sistemsel problem yaşanmıştır. Gece boyu yapılan incelemeler sonucu bazı hesaplar da mükerrer işlemler tespit edilmiştir. Hem piyasa yapıcı hem de piyasa alıcı tarafında her hangi bir hak kaybına sebep olmamak için 23.04.2021 saat 19.20 den itibaren yapılan tüm işlemler geri çevrilecektir. Bu işlemler sadece Gldx Token için yapılacaktır. Diğer tüm alım satımlar aktiftir.

Kullanıcılarımızın tüm varlıkları soğuk cüzdandadır. Her hangi bir kayıp söz konusu değildir.

Dileyen kullanıcılarımızın talep etmeleri doğrultusunda yapmış oldukları yatırım miktarı taraflarına iade edilecektir. Sistemimiz de gerekli iyileştirmeler yapıldıktan sonra Gldx Token’in tekrar alım satıma açılacağını tüm kullanıcılarımıza bildiririz. Bizi takip etmeye devam edin.

Goldexco.in Ailesi”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir