Gizemli bir Huawei modeli ortaya çıktı

   Gizemli bir Huawei modeli ortaya çıktı

  Geçtiğimiz günlerde Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden daha önceki sızıntılarıyla saygınlık kazanmış bir kullanıcı tarafından bir Huawei modelinin görüntüsü paylaşıldı. Henüz hangi modele ait olduğunu bilinmeyen model dörtlü arka kameraya ev sahipliği yapıyor.

  Gizemli Bir Huawei Modeli

  Gizemli bir Huawei akıllı telefonunun görüntüsü Weibo üzerinden paylaşıldı. Dörtlü arka kameraya ev sahipliği yapacak olan akıllı telefonun ana kamerasının 48 megapiksel olduğu görünüyor.

  Gizemli bir Huawei modeli

  Görüntüyü paylaşan kaynak modelin orta ve üst segment arası bir akıllı telefon olduğu düşünüyor. Görüntü Honor Magic 2 isimli akıllı telefonla çekiliyor.

  Görüntüyü paylaşan kaynak bu gizemli akıllı telefonun Honor Magic 3 olduğunu düşünüyor. Daha fazla detayı bulunmayan akıllı telefona hep birlikte göz atacağız.

  Huawei’nin Durdurulamayan Yükselişi

  Teknoloji ve akıllı cihaz devi Huawei günler ve aylar geçtikçe yükselmeye devam ediyor. Şirket, bu yıl 15. kez yayınlanan BarndZ Top 100 raporuna göre geçen seneye göre yüzde 9’luk yükseliş göstererek toplamda 28,4 milyar dolar ile 45. sırada yer aldı.

  Şirket yapılan araştırmalara göre son zamanların en çok yükseliş gösteren teknoloji şirketi olarak öne çıkıyor. Son zamanlar birçok araştırma şirketi farklı alanlarda en iyi seçmeye devam ediyor. BrandZ araştırmalarına göre şirket yüzde 17,8‘lik pazar payıyla dünyanın en büyük ikinci telefon üreticisi, Canalys’e göre şirket dünyanın en iyi 5 gerçek kablosuz ses ürünü üreticilerinden biri. Bilgisayar anlamında da son dönemlerde aktif bir strateji izleyen şirket bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 120‘lik artış gösterdi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir