GHO stablecoin üretimi onaylandı

GHO stablecoin

GHO stablecoin üretimi onaylandı

ABONE OL 

Aave tarafından üretilmek istenen GHO isimli sabit fiyatlı kripto para, Aave Dao oy verenleri tarafından onaylandı. Ezici bir oy ile onaylanan GHO stablecoin, algoritmik bir stablecoin olacak.

GHO Stablecoin Üretimi İçin Şartlar Belli Oldu

Aave, geçtiğimiz ay GHO isimli algoritmik bir stablecoin planladığını açıklamıştı. Aave Dao ağının oy verenlerine sunulan bu teklif yüzde 99.9 gibi ezici bir çoğunlukla kabul edildi. Aave Dao kullanıcıları, GHO basmak istediklerinde teminat olarak kabul edilen kripto paraları yatıracak ve GHO basabilecek.

Bu sayede GHO üretimi bir teminata bağlanacak ve teminatsız bir şekilde üretimin önüne geçilmiş olacak. Bu teminatı vererek GHO basan kullanıcılar, teminat karşılığında faiz geliri de elde edecek.

GHO stablecoin üretimi onaylandı

SHIB da Sabit Fiyatlı Kripto Para Piyasaya Sürecek: SHI

Dogecoin ile birlikte en bilinen memecoin’ler arasında yer alan SHIB yeni bir adım atıyor. En büyük SHIB geliştiricisi konumunda yer alan Shytoshi Kusama, SHI isimli merkeziyetsiz bir sabit kripto para duyurulacağını açıkladı.

Kusama tarafından yapılan açıklamada plan normal ilerlerse yıl sonunda SHI isimli sabit fiyatlı kripto paranın duyurulacağı açıklandı. Ayrıca SHI ile birlikte bir ödül token’ı ve Metaverse oyunu duyurulacağı da belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir