Gerçek hayatta Squid Game geliyor

Gerçek hayatta Squid Game geliyor

Gerçek hayatta Squid Game geliyor

ABONE OL 

Geçtiğimiz yılın patlama yapan dizisi Squid Game, gerçek hayata uyarlanacak. Netflix’in bir reality şovu olarak karşımıza çıkacak olan Squid Game: The Challenge, resmi olarak duyuruldu.

Gerçek Hayatta Squid Game Geliyor

456 kişiden oluşan yarışmacı kadrosu, 4.56 milyon dolarlık büyük ödülü alabilmek için 4 hafta boyunca toplamda 10 bölümlük bir yarışmaya katılacak. Yarışmacılar özellikle İngilizce bilen kişiler olacak, çekimler Studio Lambert ve The Garden stüdyolarında 2023 yılında gerçekleşecek.

Squid Game 2. Sezonu Duyuruldu

Netflix Türkiye hesabından #SquidGameS2 etiketiyle dizinin ikinci sezonunun tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda kırmızı ışık yeşil ışık oyunundaki katil bebek benzeri bir bebek yer alıyor ve yine aynı sözler dönüyor.

Netflix’in diziyle ilgili yayınladığı, dizinin yönetmeni, senaristi ve baş yapımcısı Hwang Dong-hyuk‘un sözleri ise şunlar:

“Yepyeni bir sezona hazır olun
Geçtiğimiz yıl yayınlanan Squid Game’in ilk sezonunu hayata geçirmek tam 12 yıl sürdü. Ancak dizi sadece 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı.
Dizinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum: Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim.
Yakında Gi-hun geri dönüyor.
Gemi Aslanı da öyle.
2. sezona hazır olun.
Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız.
Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere!”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir