Disney Plus Türkiye tanışma paketinde problem! İşte çözümü:

Disney Plus Türkiye tanışma paketinde problem! İşte çözümü:

Disney Plus Türkiye tanışma paketinde problem! İşte çözümü:

ABONE OL 

Bildiğimiz üzere Disney Plus Türkiye için bir tanışma paketi sunmuştu ve normalde yıllık 349,90 TL olan paket 279,90 TL’ye satın alınabiliyordu ve bu sabah platform Türkiye’de erişime açıldı ancak tanışma paketine katılanlardan normal yıllık ücret kesildiği için tepkiler oluştu.

Disney Plus Türkiye Tanışma Paketinde Problem

Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.

Yukarıdaki açıklama ile tanıtılan pakette bugün sorunlar yaşandığı ve kullanıcıların kartından normal ödeme alındığı belirtildi. Konunun çözümü ise buradan canlı desteğe ulaşıp konuyu aktarmanız. Hemen ardından şirket sizinle ilgileniyor ve sorunu ortadan kaldırıyor.

Büyük ilgi gören Disney Plus, içerikleriyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu içerikleri de bir liste olarak sizlere hazırladık. Bu listeye göz atmak için TIKLAYIN.

Disney Plus Türkiye Tanışma Paketi

Disney+, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur. Şirket, abonelik için tek fiyat belirledi ve bu paketle birlikte 10 cihaz ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı sunuyor. Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi dışında aynı anda 4 ekranda izleme imkanı sunan şirket, GroupWatch özelliğiyle beş arkadaşla sanal izleme partileri düzenleme imkanı sunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“Disney Plus Türkiye tanışma paketinde problem! İşte çözümü:” için 2 yanıt

  1. Disney+ resmen çuvalladı,söz verdiği gibi yıllık üyelik ücretinde indirimde bulunmadığı gibi 350 Lira kartımdan çekti ve çok önceden kaydolduğum halde indirimli fiyatla ilgili halen bana bir mail gelmiş değil.Müşteri hizmetlerini aradım,sağolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar ve üyeliğim iptal oldu,geri ödeme işlemi sürüyor ancak firma eğer sözünde durmazsa Netflix ve Amazon prime a devam edicem.Bir kere firmaya sözünde durmadığı için güvenim sarsıldı ve sorun halen devam ediyor.Bahsettiğiniz linkte ise canlı chat bulunmamakta.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir