Gençlere Destek Ödülü sahibi Işık Tazeler oldu!

Işık Tazeler

Gençlere Destek Ödülü sahibi Işık Tazeler oldu!

ABONE OL 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER)’in düzenlediği ”Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi” kapsamında ödüller dağıtıldı. Gençlere Destek Ödülü‘nün sahibi ise TechOps Center kurucusu Işık Tazeler oldu.

Gençlere Destek Ödülü Sahibi Işık Tazeler!

Ülkemizdeki kadın girişimlerin sayısı her geçen gün artarken YAPDER düzenlediği bir etkinlik ile kadın girişimcilerin yanında olduğunu gösterdi. ”Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi” ismiyle düzenlenen etkinlikte Gençlere Destek Ödülü Işık Tazeler’in oldu.

TechOps Center

TechOps Center kuruculuğunun yanı sıra, Tempo İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon ve Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapan Işık Tazeler, TechOps Center hakkında yorumlarda bulundu:

”TechOps Center’ı insanların gelişimini ve dönüşümünü desteklemek ve tüm insanlar için dijital dünyada gelir ve fırsat eşitliği yaratmak amacıyla 2020 yılının Ocak ayında kurmuştuk.  Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya bilişim operasyonlarına yönelik insan kaynağı ve hizmetlerin ihraç edilmesini sağlıyoruz.

Özellikle pandemi ile birlikte bilişimdeki insan ve teknoloji kaynağına duyulan ihtiyaç arttı ve şirketler hem ürünlerini pazara sürmek hem de ürünlerine ilişkin servis hizmeti verebilmek için bir kaynak arayışına girdi.

Test Hizmetleri, Veri Etiketleme ve Veri Temizleme Hizmetleri, Chatbot Designer, RPA Master, Yazılım Geliştirme, Siber Güvenlik İzleme alanlarındaki uzmanlığımızla tam bu noktada TechOps Center ile sektörde önemli bir çıkış yakaladık. Bu ödülü, yoğunlukla Anadolu’da istihdam sağladığımız, gelişim ve dönüşümlerine destek verdiğimiz gençler adına almaktan gurur duyuyorum. Yeni nesil işler konusunda hayal kuran ve istekli gençlerle çalışıyoruz. Kurumların teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan, çok yönlü uzmanlık kazandırılmış ve sürekli gelişen insanlarla kaliteli, esnek ve ölçeklenebilir hizmetler sunan platform olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bize inanan, bizi destekleyen tüm kurumlara ve özellikle ekibimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Ülkemizdeki kadın girişimci sayısının giderek artış göstermesi toplumumuz adına da çok değerli bir kazanım. Teknoküpür olarak biz de Işık Tazeler’i Gençlere Destek Ödülü‘nü almasından dolayı tebrik ediyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir