Garanti Bankası Kripto uygulamasını duyurdu!

Garanti Bankası Kripto

Garanti Bankası Kripto uygulamasını duyurdu!

ABONE OL 

Hazine ve Maliye Bakanlığı‘nın düzenleme hamlelerinin ardından birçok banka kripto para konusunda çalışmalarını hızlandırmıştı. Bu çalışmalardan biri daha projeye dönüştü. Garanti BBVA Kripto isimli uygulama kullanıma sunuldu.

Garanti Bankası Kripto Uygulamasını Resmen Duyurdu

Garanti Bankası kripto para hamlesini resmen duyurdu. Webrazzi aracılığıyla duyurulan Garanti BBVA Kripto uygulaması ile başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere kripto para saklama hizmeti sunmaya başladı.

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında banka çalışanlarına sunulan Kripto uygulaması artık tüm Garanti BBVA müşterine aktif hale getirildi. Bitcoin, Ethereum ve sabit fiyatlı kripto para USDC‘yi saklayabileceğini Garanti BBVA Kripto uygulamasını App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz.

Garanti BBVA Kripto uygulaması ile soğuk cüzdan hizmetini kullanıcılarına sunacak. Bilindiği gibi bu hizmeti soğuk cüzdan uygulamaları sağlıyor. Garanti BBVA Kripto uygulaması, ‘HODL‘ olarak bilinen uzun vadeli yatırım sistemini uygulayan yatırımcıların fonlarını koruyacak.

Siber saldırılara karşı geliştirilen uygulamanın güvenlik denetimleri ve sızma testleri ile geliştirildiği uygulama marketinin açıklama kısmında belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir