Galaxy Z Flip5 ve Z Fold5 tasarımları sızdırıldı!

Galaxy Z Flip5

Galaxy Z Flip5 ve Z Fold5 tasarımları sızdırıldı!

ABONE OL 

Samsung‘un yakında duyuracağı iki katlanabilir modellinin tasarımları sızdırıldı. Etkinlik yaklaştıkça sızıntılara yenileri eklenmeye devam ediyor.

Galaxy Z Flip5 ve Z Fold5 Tasarımlarıyla Karşımızda

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un 26 Temmuz tarihinde Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 modellerini duyurması bekleniyor. Güney Kore merkezli haber sitesinin sızdırdığı bu tarihin ardından akıllı telefonların sızıntıları da ortaya çıktı.

Dikey ve yatay olmak üzere iki katlanabilir modelin duyurulacağı etkinlikte Z Flip ve Z Fold serilerinin 5. modelleri karşımıza çıkacak.

mysmartprice tarafından sızdırılan görsellerin lansman görselleri olduğu ve akıllı telefonların duyurulurken bu fotoğrafla duyurulacağı iddia ediliyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 Özellikleri

6.2 inç AMOLED ve 7.6 inç AMOLED olmak üzere iki ekranı bulunan katlanabilir akıllı telefonun ön kısmında 10 megapiksel ve 4 megapiksel ön kameralar yer alıyor. Akıllı telefon gücünü Snapdragon 8+ Gen 1‘dan alıyor. 12 GB RAM ve 256 GB, 512 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Samsung Galaxy Z Fold4, işletim sistemi olarak ise Android 12 ile karşımıza çıkıyor.

120 Hz ekran yenileme hızı da akıllı telefonun her iki ekranında kullanıcılara sunuluyor.

Arka kısmında 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Z Fold4, 25W kablolu hızlı şarj ve 15W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip 4.400 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Samsung Galaxy Z Flip4 Özellikleri

6.7 inç Full HD+ AMOLED ekrana ve üzerinde 10 megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı telefon bir de dış kısmında 1.9 inç AMOLED boyutundaki bir ekrana ev sahipliği yapıyor. Akıllı telefon gücünü Snapdragon 8+ Gen 1‘dan alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Samsung Galaxy Z Flip4, işletim sistemi olarak ise Android 12 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 12 megapiksel geniş açı kamerası ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamerasının oluşturduğu ikili kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Z Flip4, 25W kablolu ve 15W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip 3.700 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir