GAL token hacmi 55 milyon doları aştı

GAL token

GAL token hacmi 55 milyon doları aştı

ABONE OL 

Socios ve Galatasaray SK iş birliği sonucunda üretilen GAL token, son 24 saatte en yüksek işlem hacmine sahip olan taraftar token oldu.

GAL Token Zirvede!

Socios tarafından üretilen taraftar token’lar hakkında detayların bulunduğu Fanmarketcap isimli internet sitesinin verilerine göre son 24 saatte GAL token’ın işlem hacmi 55 milyon doları aştı. Ayrıca bu veriyle birlikte yine son 24 saatte işlem hacmi olarak en yüksek taraftar token oldu. Taraftar token’ların tümünün son 24 saatteki işlem hacmi 150 milyon doları aştı.

GAL token hacmi 55 milyon dolar aştı

GAL Token Rekor Gelir Sağladı

Galatasaray SK yaptığı açıklama ile GAL token sayesinde 100 milyon TL gelir elde edildiğini açıklamıştı. 10 milyon adet arza sahip olan GAL token, büyük ilgi çekiyor. Öyle ki 15 Mayıs tarihinde 24 saat içerisinde 220 milyon dolardan fazla işlem hacmine ulaşmıştı.

Ülkemizdeki ilk taraftar token olan GAL token‘a en fazla ilgi gösteren ülkeler ise başta Türkiye olmak üzere Fransa, Polonya, İtalya, Almanya ve Japonya olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir