FTX TR para çekme açıklaması yaptı: Limitleri yükselteceğiz

FTX TR para çekme açıklaması

FTX TR para çekme açıklaması yaptı: Limitleri yükselteceğiz

ABONE OL 

Birkaç gündür kripto para piyasasının sarsıntı yaşamasına sebep olan FTX olayının bir diğer boyutu da FTX TR para çekme konusu oldu. FTX TR kullanıcıları bakiyelerini çekme konusunda sorunlar yaşarken FTX TR’den yeni bir açıklama geldi.

FTX TR Para Çekme Konusunda Yeni Bir Açıklama Yaptı

FTX olayının Türkiye tarafında da sorunlar devam ediyor. Birçok FTX TR kullanıcısı Türk Lirası olarak çekim yapmak isterken sorun yaşadığını dile getirdi. FTX TR para çekmeyi askıya alsa da sorunları çözdükten sonra para çekme yeniden aktif hale getirildi.

FTX TR resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama daha yapıldı. Bu açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

FTX TR kullanıcılarının Türk Lirası bakiyelerini çekebilmeleri için bugün Türk Lirası çekim limitlerini arttırmayı hedefliyoruz. Yeni arttırılmış limitleri gün içinde duyuruyor olacağız. Bu süreçte FTX TR’de bakiyesi bulunan tüm kullanıcıların bakiyelerinin Türk Lirası karşılığını ileteceğiz.

FTX TR para çekme açıklaması yaptı: Limitleri yükselteceğiz

Binance Neden FTX’i Alma Kararını İptal Etti?

Kripto para piyasasının en büyük krizlerinden biri Binance ve FTX arasındaki gelişmeler sebebiyle yaşanmaya devam ediyor. Binance, dün FTX borsasını satın alacağını açıklamıştı. Bu haberle birlikte Bitcoin fiyatı kısa süreliğine toplamıştı. Ancak ardından 17 bin 600 dolara kadar gerilemişti.

Wall Street Journal‘ın haberine göre Binance, FTX’in satın almaktan vazgeçti. Buna sebep olarak ise FTX’in müşteri fonlarını kullandığı, bu sebepten dolayı 6 milyar dolarlık bir açık olduğu belirterek Binance’in FTX’e yardım edemeyeceğini açıkladı.

Yaşanan tüm bu gelişmelerle birlikte Bitcoin son 16 bin dolara kadar geriledi. Bitcoin haber yazıldığında 16 bin dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir