FTX CEO’sundan dev FTT transferi hakkında açıklama!

FTX CEO'su Robinhood

FTX CEO’sundan dev FTT transferi hakkında açıklama!

ABONE OL 

Bugün 4.1 milyar dolar büyüklüğündeki bir FTT transferi gerçekleşmiş ve yatırımcılar bu transferin sebebini merak etmeye başlamıştı. FTX CEO’su Sam Bankman Fried konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

FTX CEO’su FTT Transferine Açıklık Getirdi

Çok kısa bir süre önce FTX borsasından bilinmeyen bir cüzdana 4.1 milyar dolar değerinde 173.926.270 FTT transfer edilmişti. Bu transfere anlam verilememişti. FTX CEO’su Sam Bankman Fried resmi Twitter hesabından konu ile ilgili şu ifadeyi kullandı:

Dikkat: Bugün birkaç FTX cüzdanını değiştiriyoruz (dolaşımda olmayan FTT’ler); bunu periyodik olarak yapıyoruz. Birkaç tane daha gelebilir, bir etkisi yok.’

FTX CEO’sundan dev FTT transferi hakkında açıklama!

FTX CEO’su Huobi İddialarını Reddetmişti

FTX CEO’su SBF’in ismi son aylarda kripto para şirketlerini alma iddiaları arasında yer alıyor. Ancak ortaya çıkan her iddia bizzat SBF tarafından reddediliyor. Yakın zamanda Huobi kurucusunun çoğunluk hissesini satacağı haberleri ortaya çıkmıştı.

Bu haberlerin ortaya çıkmasıyla birlikte gözler SBF’in üzerine çevrilmişti. Kısa süre içerisinde açıklama yapan SBF, bu iddiaları reddederek ne kendisinin ne de FTX’in Huobi‘yi satın almayacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir