4.1 milyar dolarlık FTT transferi dikkatleri çekti!

FTT transferi

4.1 milyar dolarlık FTT transferi dikkatleri çekti!

ABONE OL 

Son günlerde ismini sık duyduğumuz FTX borsasının kripto parası FTT, bu defa da dev transferler gündeme geldi. 4.1 milyar dolarlık FTT transferi radara takıldı.

Devasa FTT Transferi Ne Anlama Geliyor?

Whale Alerts verilerine göre FTX borsasından bilinmeyen bir cüzdana 4.1 milyar dolar değerinde 173.926.270 FTT transfer edildi. Bu transfer daha önce benzeri görülmemiş büyüklükte bir FTT transferi olduğunu da belirtmek gerekiyor.

4.1 milyar dolarlık bu devasa transfer için yalnızca 1.57 dolar transfer bedeli ödendi. Bu da Ethereum ağının işlem yoğunluğunun şu sıralar az olduğu anlamına geliyor.

4.1 milyar dolarlık FTT transferi dikkatleri çekti!

FTX CEO’su Huobi İddialarını Reddetmişti

FTX CEO’su SBF’in ismi son aylarda kripto para şirketlerini alma iddiaları arasında yer alıyor. Ancak ortaya çıkan her iddia bizzat SBF tarafından reddediliyor. Yakın zamanda Huobi kurucusunun çoğunluk hissesini satacağı haberleri ortaya çıkmıştı.

Bu haberlerin ortaya çıkmasıyla birlikte gözler SBF’in üzerine çevrilmişti. Kısa süre içerisinde açıklama yapan SBF, bu iddiaları reddederek ne kendisinin ne de FTX’in Huobi‘yi satın almayacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir