Formula 1 Türkiye’de!

Formula 1 Türkiye

Formula 1 Türkiye’de!

ABONE OL 

Formula 1 yönetimi geçtiğimiz aylarda Korona virüsü vakalarının yüksek olması sebebiyle ülkemizi takvimden çıkarmıştı. Ancak aşılamanın hızlı bir şekilde sürmesinin ardından ve vakalardaki düşüşle birlikte Türkiye, yeniden Formula 1 takvimine alındı.

Formula 1 Türkiye’ye Yeniden Geliyor!

Formula yaptığı resmi açıklama ile Singapur‘un takvimden çıkarıldığını ve yerine Türkiye’nin eklendiğini açıkladı. 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Formula 1 ile ilgili Formula 1 CEO’su Stefano Domenicali şu açıklamayı yaptı:

”Intercity İstanbul Park’a döndüğümüz için çok mutluyuz. Dünyanın en güzel pistlerinden bir tanesinde geçen yıl olduğu gibi harika bir yarış görmeyi umuyoruz. Formula 1’in tekrar İstanbul’da gerçekleşmesi için Intercity İstanbul Park Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak’a ve tüm Intercity İstanbul Park yönetimine, gösterdikleri gayret için çok teşekkür ediyoruz.”

Formula 1
Formula 1 Türkiye’de!

Formula 1 Türkiye GP İptal Edilmişti

Formula 1, Korona virüsü sebebiyle yarış ülkemizden alınmıştı. Resmi açıklama ile birlikte “yapılması mümkün olmadığı için” yarışın Türkiye’den alındığı ifade edilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.