FLR airdop için sayılı zaman kaldı!

FLR airdop

FLR airdop için sayılı zaman kaldı!

ABONE OL 

Ripple tarafından XRP yatırımcılarına 1:1 oranında verilmesi planlanan FLR airdrop etkinliğine oldukça az kaldı. Normal şartlarda dağıtılmış olması gereken FLR token’lar Ripple ile SEC arasındaki dava sebebiyle daha sonra gönderilmek üzere ertelenmişti.

FLR Airdop’una Az Kaldı

XRP yatırımcılarına FLR token dağıtılacağı açıklanmış fakat Ripple ile SEC arasındaki dava sebebiyle airdrop ertelenmişti. Flare Networks konu ile ilgili açıklama yapmış ve 30 Haziran – 30 Temmuz tarihlerini işaret etmişti. Bu tarihler arasında gerçekleşmesi beklenen dağıtım için 12 Aralık 2020 tarihinde cüzdanların anlık görüntüleri kaydedilmişti.

12 Aralık 2020 tarihinde FLR airdrop etkinliğini destekleyen herhangi bir borsada XRP’si olan yatırımcılar 1:1 oranında FLR token sahibi olacak. Toplamda 100 milyar FLR token dağıtılacak.

FLR airdop için sayılı zaman kaldı!

Ripple Davası Uzadı

Ripple, SEC’den kripto paralar ile ilgili hazırladığı raporları mahkemede sunmasını talep etmiş ve mahkeme raporların sunulmasını istemişti. Ancak düzenlenen son duruşmada SEC, raporları sunmayı ertelemek için süre talep etti ve mahkeme bu talebi kabul etti.

Ripple açısından bakıldığında olumsuz olan bu gelişme mahkemenin daha uzun süre devam edeceğini açıkça ortaya koyuyor. Davayı takip eden avukatlardan olan Jeremy Hogan, davanın en az 60 gün uzadığını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.