Fenerbahçe token ön satışı tamamlandı!

Fenerbahçe token ön satış

Fenerbahçe token ön satışı tamamlandı!

ABONE OL 

Fenerbahçe ve Paribu iş birliğinde geliştirilen Fenerbahçe token (FB) bugün ön satış ile yatırımcıların karşısına çıktı. Ön satışa çıkarılan Fenerbahçe token’ların satışı tamamlandı.

Fenerbahçe Token Ön Satış Gerçekleştirildi

Fenerbahçe kripto para hamlesi için yerli kripto para borsası Paribu ile anlaşmıştı. Geçtiğimiz hafta yapılan duyuruda Fenerbahçe token ön satışının 9 Ağustos tarihinde düzenleneceği açıklanmıştı. İki seçenek ile satışı yapılacak olan Fenerbahçe token hakkında detayları paylaşılmıştı.

Fenerbahçe token ön satışı tamamlandı!

190.700.000 toplam arza sahip olacak olan Fenerbahçe token, 2 seçenek ile satılacak. İlk seçenekte satın alınan Fenerbahçe token’ın kilidi 15 Mayıs 2022 tarihinde açılacak. İkinci seçenekte satın alınacak olan token’ların kilidi ise 13 Ağustos 2021 tarihinde açılacak. Üretilecek olan token’lar ERC-20 ağında faaliyet gösterecek. Üretilecek olan token şu fiyatlarla satılacak.

  • Seçenek 1: 15 TL (Bu seçenekte alacağınız token’ları 9 ay boyunca transfer edemez ve satamazsınız. Token’larınızın işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022’dir. İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token’larınız eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir. Minimum 15 tane alınabilir)
  • Seçenek 2: 30 TL (Bu seçenekten alacağınız token’ları 13.08.2021’de Paribu’da FB/TL marketinin açılmasıyla işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Maksimum 200 adet alınabilir.)

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir