Fenerbahçe kripto para planlarını açıkladı!

Fenerbahçe kripto para

Fenerbahçe kripto para planlarını açıkladı!

ABONE OL 

Fenerbahçe SK Başkanı Ali Koç, haziran ayında gerçekleşecek başkanlık seçiminde yeniden aday olacağını açıklamıştı. Ali Koç dışında herhangi bir aday çıkmamıştı. Ali Koç seçim öncesinde, önümüzdeki 3 yılda izleyeceklerin ekonomik planlarını anlattı. Bu planlar arasında kripto para hamlesi de yer alıyor.

Fenerbahçe Kripto Paraya Yönelecek!

Fenerbahçe Başkanı ve bir sonraki seçim için başkan adayı olan Ali Koç, Fenerbahçe’nin önümüzdeki 3 yıl içerisinde uygulayacağı ekonomik programını açıkladı. Bu açıklamada en fazla dikkat çeken detay ise ”kripto varlık” oldu. Bildiğiniz gibi ülkemizden Galatasaray, Trabzonspor, Göztepe ve Başakşehir‘in kripto parası bulunuyor. Socios ile yapılan iş birliğinde üretilen bu kripto paralar büyük bir gelir potansiyelini barındırıyor.

Fenerbahçe kripto para planlarını açıkladı!

Galatasaray SK geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada GAL token‘ın kulübe 100 milyon TL gelir ettirdiğini açıklamıştı. Bu potansiyel ve elde edilen gelir Fenerbahçe SK için önemli bir referans niteliği taşıyor. Ali Koç da yaptığı açıklamada kripto varlık ve online mobil ödeme alanlarına özel çalışmalar yapılacağını belirtti. Fenerbahçe, dijital kanallar aracılığıyla son 1 yılda 40 milyon TL gelir elde etti. Önümüzdeki yıl içerisinde hedef ise 100 milyon TL olarak açıklandı.

Fenerbahçe kripto para hamlesi yaklaşık 1 yıldır sosyal medya üzerindeki mesajlardan da anlaşılacağı gibi merakla bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.