F1 2018 ücretsiz olarak Humble Bundle’da dağıtılıyor

f1 2018 ücretsiz

F1 2018 ücretsiz olarak Humble Bundle’da dağıtılıyor

ABONE OL 

Dünyanın en sevilen araba yarışı serilerinden biri olan Formula 1‘in bilgisayar oyunu versiyonunun eski bir sürümü olan F1 2018 ücretsiz olarak şimdi Humble Bundle’dan alınabilir.

f1 2018
F1 2018

F1 2018 Ücretsiz Olarak Humble Bundle’da dağıtılıyor

F1 2018 oyunu Humble Bundle platformunda 10 Ağustos 23:00‘e kadar ücretsiz olarak alınabilir. Sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

En son fiyat olarak sitede 323.68 TL yazıyor ancak F1 2018’in Steam fiyatı 67 TL. Codemasters tarafından geliştirilen oyunun bir yaması bulunmuyor ve oyunu edinmeniz halinde 2018 sezonunun takımları ve oyuncularıyla yarışacaksınız. Bizim size önerimiz dönemin en iyisi Lewis Hamilton‘u kullanmanız olur.

Oyunu Ücretsiz Almanız İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Yukarıda bıraktığımız bağlantıdan siteye ulaşıp üyeliğiniz varsa giriş yapmanız yoksa da hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Sonra tekrar oyun sayfasına girip “Get the game” seçeneğine tıklayın. (Humble Bundle hesabınızla Steam hesabınızı Steam’e bağlamanız işinizi kolaylaştıracaktır)
  • Order Complete‘ sayfasından ‘Preview Your Email‘ seçeneğine tıklıyorsunuz.
  • Açılan sayfada oyun görselinin altında ‘Redeem Now‘ seçeneği bulunuyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra açılan sayfada ‘Reveal your Steam key‘ seçeneğine tıklıyorsunuz.
  • Burada isterseniz çıkan kodu Steam’e elle girebilirsiniz isterseniz ‘Redeem‘ seçeneğine tıklayarak Steam’e yönlendirilip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir