Ethereum yatırımcıları yeni bir rekor kırdı

   Ethereum yatırımcıları yeni bir rekor kırdı

  Kripto para piyasasında herhangi bir kripto paradan milyonlarca dolar değerindeki miktarlara sahip olan yatırımcılar ”balina” olarak adlandırılmaktadır. En büyük 2. kripto para olan Ethereum, yeni bir rekora sahne oldu. Ethereum balinaları rekora doymuyor.

  Ethereum Yatırımcıları İş Başında!

  Ethereum yatırımcıları yeni rekor kırarak sahip oldukları Ethereum sayıları arttırıyor. Ellerindeki Ethereum miktar 21.800.000‘den fazla olan balinalar son iki günde ellerindeki miktarı 145.000 adet arttırdı.

  Yatırımcıların Ethereum’a bu kadar ilgi göstermesindeki ana sebep 13 Ocak 2018 tarihinde 1.448 dolar fiyata ulaşmasıdır. Ethereum’un 2 yıl önce gösterdiği başarıyı yeniden göstermesini bekleyen yatırımcılar ellerindeki Ethereum miktarlarını arttırıyor.

  Ethereum şu an 218 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

  Geçtiğimiz Günlerde Bir Ethereum Yatırımcısı, Yatırımını Saniyeler İçerisinde Kaybetmişti

  Yatırımcı, sahip olduğu Ethereum’ları sakladığı cüzdanın 12 kelimelik güvenlik şifrelerini unutmamak için bu kelimeleri GitHub’a yükledi. Kripto para hırsızlığı yapan bilgisayar korsanları GitHub için geliştirdikleri bot ile yatırımcının 12 kelimelik kodunu çalmayı başardı.

  Yatırımcının Matemask cüzdanında yer alan 1.200 dolar değerindeki Ethereum’ları 100 saniye içerisinde başka bir cüzdana aktarıldı. GitHub’a güvenlik kelimelerini yükleyen yatırımcı, GitHub sebebiyle tüm Ethereum’larını kaybetti.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir