Ethereum tüm zamanların rekorunu kırdı!

 Ethereum tüm zamanların rekorunu kırdı!

Bitcoin’in ardından en büyük kripto para olan Ethereum yeniden tüm zamanların rekorunu kırdı. 2.152 dolara kadar yükselen Ethereum, biraz gerileyerek 2.100 dolardan alıcı buluyor.

Ethereum Tüm Zamanların Rekoru!

Ekim ayından itibaren başlayan yükselişlerle kripto para piyasası yeşillere bürünmeye devam ediyor. Yaklaşık 6 aydır süren yükselişler birçok kripto paranın birçok kez tüm zamanların rekoru kırmasına sebep oldu. Ethereum günün ilk saatlerinde rekor kırarak 2.152 dolara kadar yükseldi.

Ethereum 243 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Son 24 saatte ise 32.3 milyar dolarlık günlük işlem hacmi kayıtlara geçti.

Ethereum tüm zamanların rekoru
Ethereum tüm zamanların rekorunu kırdı!

EOS kurucusu Daniel Larimer: Bitcoin ve Ethereum kullanılamaz

Daniel Larimer, yaptığı açıklamada Bitcoin için ”küçük işlemlerle kullanılamaz” ifadesini kullandı. Bitcoin’in yalnızca büyük transferler için uygun olduğunu ve 500 doların altındaki işlemler için verimsiz olduğunu belirtti. Özellikle işlem ücretlerinden bahseden Larimer, Ethereum için de aynı ifadeleri kullandı.

Her iki kripto para biriminin depolama amacıyla kullanılabileceğini belirten Daniel Larimer, günlük hayatta bu iki kripto para biriminin kullanılamayacağını ifade etti. Bunların aksine EOS’un para birimi olarak kullanılabileceğini ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir