Ethereum işlem ücretleri tavan yaptı!

Ethereum işlem ücretleri

Ethereum işlem ücretleri tavan yaptı!

ABONE OL 

Ethereum, eylül ayından itibaren yakaladığı yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor. Bu trend ile birlikte 4.360 dolara kadar yükselen Ethereum aynı zamanda işlem ücretlerinin de artmasına sebep oldu.

Ethereum İşlem Ücretleri de Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı

Ethereum Blockchain ağı, yoğunluk arttıkça işlem ücretleri artan bir ağ olarak biliniyor. Ayrıca ücretlerin Ethereum cinsinden ödenmesi sebebiyle Ethereum fiyatının artış gösterdiği zamanlar işlem ücretleri de yükselmeye başlıyor. Yine bu iki cümlede anlattığımız olay gerçek oldu. Ethereum tüm zamanların rekorunu kırdı ve 4.360 dolar seviyelerine yükseldi. Rekor kırılmasıyla birlikte Ethereum işlem ücretleri de 70 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Ethereum işlem ücretleri
Ethereum işlem ücretleri tavan yaptı!

İşlem ücretlerinin bu kadar fazla artması Ethereum Blockhain ağını kullanmak isteyen yatırımcıların önüne adet dev bir set çekiyor. Ancak başta DeFi projeleri ve alternatif kripto paralar olmak üzere birçok kripto paranın Ethereum Blockchain ağını kullanması, ağın yoğunlaşması ve işlem ücretlerinin artmasına sebep oluyor.

DeFi projeleri geçtiğimiz yılın eylül ayında bir hayli gerilemiş ve piyasa değerinde ciddi kayıplar yaşanmıştı. Bu kayıplar bugünlerde toplanmaya ve piyasa değerinde artışlar yaşanmaya başladı. Bu da yine Ethereum Blockchain ağının yoğunlaşmasına sebep olan etmenler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir