Ethereum işlem ücretleri 20 doları aştı

 Ethereum işlem ücretleri 20 doları aştı

Ethereum bugün tüm zamanların rekorunu kırarak 1.689 doları gördü. Ethereum’un fiyatlanması Ethereum işlem ücretlerini de arttırdı. İşlem ücretlerinin Ethereum cinsinden ödenmesi ve ağdaki yoğunluk işlem ücretlerinin artmasına sebep oluyor.

Ethereum İşlem Ücretleri Tırmanışta!

Ethereum işlem ücretleri 20 doları aşarak 23.43 doları gördü. Ethereum fiyatlarının tüm zamanların en yükseğine ulaştığı bugün işlem ücretleri de tüm zamanların en yükseğini gördü. Ethereum fiyatının artmasının yanı sıra DeFi token’larının fiyatlarının artması da Ethereum işlem ücretlerini arttıran bir diğer unsur olarak biliniyor.

Ethereum işlem ücretleri
Ethereum işlem ücretleri tırmanışta!

Daha Önce Ethereum İşlem Ücretleri Nasıl Artmıştı

Uniswap başta olmak üzere birçok DeFi projesi sebebiyle Ethereum işlem ücretleri artmıştı. Bunun temel sebebinin DeFi projelerinin Ethereum Blockchain ağı üzerinde faaliyet göstermesi olduğu biliniyor. Bu sebepten dolayı ağda işlem gerçekleştirmek için ödenen ücret artıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, Coinbase Pro ismini verdiği borsasında Ethereum işlem ücretlerini kullanıcılara yansıtmaya başlamıştı. Normal zamanlarda kullanıcılardan işlem ücreti almayan Coinbase Pro artık işlem ücretleri uygulanmaya başlamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir