Ethereum 2.0 güncellemesi gerçekleştirildi!

 Ethereum 2.0 güncellemesi gerçekleştirildi!

Uzun bir süredir beklenen Ethereum 2.0 ağına nihayet bugün TSİ 15:00‘da geçildi. Güncelleme için 524.288 Ethereum toplanması gerekiyordu. 24 Kasım tarihinde gerekli Ethereum miktarına ulaşılmasıyla birlikte 1 Aralık tarihi verilmişti.

Ethereum 2.0 Güncellemesi Tamamlandı!

Ethereum 2.0 sözleşmesi Ethereum için bir dönüm noktası niteliği taşıyor. Güncelleme, Ethereum enerji verimliliği, daha fazla kapasite ve işlemlerin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacak. Ethereum normalde saniyede 15 işlem gerçekleştirebiliyor. Ancak Ethereum 2.0’a geçilmesiyle birlikte saniyede 2.000 işlem gerçekleştirilecek.

Ethereum

Ethereum 2.0 güncellemesi için 524.288 Ethereum gerekiyordu. Ancak şu an stake edilen (tutulan) Ethereum miktarı 674.016‘ya kadar ulaştı. Güncelleme haberinin fiyatlandırdığı Ethereum fiyatı ufak bir düşüş yaşasa da kısa süre içerisinde toparladı ve 615 dolar seviyelerine yükseldi.

Ünlü Yatırımcı Altın Yatırımını Satıp Bitcoin ve Ethereum’a Geçiyor

RealVision CEO’su Raoul Pal yapmış olduğu yatırımlarla da isminden söz ettiriyor. Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile sahip olduğu altınları satacağını ve elde edeceği gelirin yüzde 80’i ile Bitcoin, yüzde 20’si ile Ethereum alacağını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir