Eski BitMEX CEO’su: Bitcoin 70 bin dolara ulaşamaz!

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes

Eski BitMEX CEO’su: Bitcoin 70 bin dolara ulaşamaz!

ABONE OL 

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, daha önce yaptığı tahminler hakkında bir açıklama yaptı ve Bitcoin’in 70 bin dolar seviyesine bu yıl içerisinde ulaşamayacağını ifade etti.

Eski BitMEX CEO’su Hayes Açıklamalarda Bulundu

Bitcoin ve kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Arthur Hayes, daha önce yaptığı tahminlerin aksine açıklamalar yaptı. Hayes’e göre 2023 yılı içerisinde Bitcoin 70 bin dolar seviyelerine yükselemeyecek:

Önümüzdeki 2024 yılı bence iyi bir yıl olacak. Bu yıl 70.000 dolara çıkacağımızı sanmıyorum. Gelecek yıl, bu engeli aştığımız ve ardından 2025, 2026’nın zirvesini aldığımız zaman olacak.

BitMEX Kurucu Ortağı Arthur Hayes: Bitcoin Dibi Gördü

Kripto para piyasasında yaptığı açıklamalarla dikkatleri çeken Arthur Hayes, Bitcoin fiyatı hakkında yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında Bitcoin fiyatının dibi gördüğünü ve dip fiyatın geçildiğini ifade etti.

Daha öncede Bitcoin ve Ethereum fiyatı hakkında açıklamaları bulunan Hayes’in fiyat tahmini konusunda pek başarılı olmadığı da özellikle belirtmek gerekiyor.

Bitcoin madenciliğine de değinen Arthur Hayes, Bitcoin fiyatının düşmesi ve enerji fiyatlarının artmasının ardından Bitcoin madencilerinin makinelerini sattığını ifade etti. Bu da sektörü etkileyen etmenler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir