En büyük 10 kripto para – 28 Mayıs (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 28 Mayıs (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 28 Mayıs 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 27.155 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.1 artarak %46.4 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 7 milyar dolar artarak 526 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 11 milyar dolar artarak 1 trilyon 134 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Move to Earn uygulamalarının en popülerlerinden olan STEPN, uygulama içi satın almaları sağlamak için Apple Pay entegrasyonu sağlayacağını açıkladı.
  • Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Huobi, Malezya tarafından uyarıldı. Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu, Huobi’nin Malezya’daki faaliyetlerini durdurmasını emretti.
  • LUNA CEO’su Do Kwon, geçtiğimiz haftalarda kefaletle serbest kalma imkanı bulmuş ve bu yönde karar verilmişti. Ancak verilen bu karar iptal edildi.
  • Çin resmi televizyon kanalı CCTV, Bitcoin hakkında 1 dakika 38 saniye süren bir haber yayınladı.
  • MATIC isimli kripto parasıyla bildiğimiz Polygon, adres artışı konusunda rekor kırdı. Bu rekor, 2021 yılının şubat ayından bu yana ilk defa kırıldı.
  • Bugün 26 bin 450 dolar seviyelerinden alıcı bulan Bitcoin hakkında açıklamalar gelmeye devam ediyor. JP Morgan analistleri tarafından yapılan son açıklamada Bitcoin’in bugünlerde 45 bin dolar olması gerektiği belirtildi.
  • Binance ve Gulf arasındaki iş birliği ile oluşturulan Gulf Binance, Tayland’da faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için dijital varlık operatör lisansı aldı.
  • Avalanche, 28 Mayıs Pazar günü 9.3 milyon adet AVAX‘lık kilit açılışı gerçekleştirecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir