Epic Games Store bu kez ücretsiz oyun koleksiyonu dağıtacak

Epic Games Store bu kez ücretsiz oyun koleksiyonu dağıtacak

Epic Games Store bu kez ücretsiz oyun koleksiyonu dağıtacak

ABONE OL 

Sürekli olarak haftalık ücretsiz oyunlar sunan Epic Games Store bu kez ücretsiz olarak bir oyun yerine oyun serisi sunacak. Son 2 haftada GTA 5 ve Civilization 6 oyunlarıyla adından çokça söz ettiren Epic Games 18 Haziran’da satışa sunacağı Samurai Shodown Neo Geo Collection serisini 11-18 Haziran arasında kütüphaneye ücretsiz olarak ekleme seçeneği sunacak.

Samurai Shodown 1993 yılında SNK tarafından geliştirildi ve dövüş oyunlarının sevilenlerinden oldu. 2009 yılında farklı bir veriyon olarak Shodown Anthology’yi çıkarak şirket 10 sene sonra geniş bir platform desteğiyle yeniden karşımıza çıkmıştı. Daha sonra Samurai Shodown Neo Geo Collection adında yeni bir sürüm çıkarılacağı açıklanmıştı.

Samurai Shodown Neo Geo Collection koleksiyonu birkaç hafta içinde çıkacak, hem Steam hem de Epic Games Store koleksiyonun 18 Haziran’da satışa ve indirilmeye sunulacağını açıklamıştı. PlayStation ve Switch kullanıcılarına ise 28 Temmuz’da sunulacak oyun Xbox One sürümüne de eklenecekti ancak son açıklamalarda Xbox’ın adını hiç geçmemesi kafa karıştırıyor.

Epic Games Store, Samurai Shodown oyununu 1 hafta ücretsiz dağıtacak

Epic Games her hafta bir oyunu ücretsiz dağıtmaya devam ediyordu ancak bu kez bir oyun koleksiyonunu bedava dağıtacak. Samurai Shodown’un 18 Haziran’da çıkaracağı koleksiyon 11 Haziran tarihinden çıkış zamanına kadar ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir