Epic Games 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtabilir

Epic Games 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtabilir

Epic Games 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtabilir

ABONE OL 

Geçtiğimiz sene 16 Aralık tarihinden yılbaşına kadar her gün bir ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, bu sene de aynı seriyi başlatıp 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtmaya hazırlanıyor.

Daha önce PlayStation Plus sızıntılarıyla dikkat çeken Dealabs, Epic Games Store mağazasında geçen sene yapılan etkinliğin yineleneceğini ve ücretsiz oyun serisinin ilk oyununu sızdırdı. Dealabs’a göre 16 Aralık tarihinde ücretsiz olarak dağıtılacak oyun Shenmue III olarak açıklandı.

Epic Games 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtabilir

Epic Games’in İlk Ücretsiz Oyunu Shenmue III

Kasım 2020 tarihinde çıkan Japon oyun genel olarak ‘Çok Olumlu’ değerlendirmeler alırken Hem Epic Store’da hem de Steam’de 50 TL’lik fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulmuş durumda. Oyunun hikayesi ise şöyle:

Babasının ölümünün intikamını almaya can atan 18 yaşındaki Japon dövüş sanatları ustası Ryo Hazuki rolünde oynayın. Destansı Shenmue serisinin bu üçüncü bölümünde Ryo, babasının katilinin aradığı yapay bir eser olan Phoenix Aynası’nın ardındaki gizemi çözmeye çalışmaktadır. Yolculuğu onu, güzel manzaralarla çevrelenmiş, etkinlik dolu, Çin’in temsili taşra bölgelere götürür. Ryo’nun macerası onu, bir taraftan Phoenix Aynası’nın ardındaki gerçeği bilenleri araştırmasını sağlarken bir taraftan da kumarda şansını deneyebileceği, atari oyunları oynayabileceği, yarı zamanlı işlerde çalışabileceği ve eğitimini daha da ileriye taşıyacağı dağ köylerine ve kasabalarına sürükler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir