EOS Block.one ile yolları mı ayırıyor?

EOS Block.one

EOS Block.one ile yolları mı ayırıyor?

ABONE OL 

Bir dönemin en çok ses getiren kripto paralarından olan EOS, son birkaç yıldır suskunluğunu koruyor. EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose yaptığı açıklamada, EOS’un Block.one tarafından yeteri kadar desteklenemediğinden dem vurdu.

EOS Block.one Birlikteliği Sürüyor mu?

EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose yaptığı son açıklamada Block.one şirketini ciddi bir şekilde eleştirdi. Block.one şirketinin EOS’u yeterince desteklemediğini, destekliyormuş gibi göründüğü ifade etti. Ayrıca EOS’un ilerlemesine de hiçbir katkı sağlamadığını ifade etti:

Katkıda bulunmayı istemekten büyük ölçüde uzaklaştılar. EOS bir varlıktan çok bir sorumluluktur. Hukuk cephesinde, medya cephesinde ve genel mali açıdan bir sorumluluktur.

La Rose açıklamalarına şöyle devam etti:

Daha büyük Blockchain ekosistemi için, EOS Block.one’dır fakat Block.one dolandırıcıdır. Bu nedenle EOS dolandırıcıdır. EOS ekosistemindekiler için gerçek şu ki, biz de bir fikir birliğine vardık ve bu değerlendirmenin hileli olduğu konusunda hemfikiriz. İhmalkardılar ve yeteneklerini abarttılar.

Block.one için oldukça sert ifadeler kullanan La Rose‘a henüz bir cevap verilmedi. EOS yatırımcılarının bir süredir EOS’tan şikayetçi olduğu kripto para piyasası tarafından biliniyordu.

Açıklamalarına devam eden La Rose, EOS’un geleceği için iplerin Block.one’dan alınması gerektiğini de ifade etti:

Ağustos ayında EOS Network Foundation’ın lansmanını, EOS topluluğunun EOS’un daha büyük blok zinciri ekosisteminde liderliği yeniden kazandığı bir geleceğe doğru ilerlemek için meseleleri kendi ellerine alması gerektiği zihniyetiyle yaptım.

EOS Block.one ile yolları mı ayırıyor? Yves La Rose

Block.one Kripto Para Borsası Kuruyor: Bullish

Şirket tarafından yapılan açıklamada Bullish isimli kripto para borsasına 100 milyon dolar, 164 bin Bitcoin, 20 milyon EOS varlık sağlandı. Ayrıca yatırım turunda da 300 milyon dolar ek yatırım sağlandı. Bütün bunların dışında da diğer yatırımcılarla birlikte 10 milyar dolarlık varlıkla Bullish borsasının destekleneceği açıklandı.

Yatırımcılar arasında Peter Thiel, Alan Howard, Louis Bacon, Richard Li, Mike Novogratz, Christian Angermayer ve Nomura bulunduğu da yine yapılan duyuruda belirtildi.

Yakın zamanda karşımıza bullish.com adresiyle çıkacak olan borsa için henüz net bir tarih açıklanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir