En büyük 10 kripto para – 31 Aralık (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 31 Aralık (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 31 Aralık 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 42.430 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1 azalarak %50 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 23 milyar dolar azalarak 831 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 20 milyar dolar azalarak 1 trilyon 660 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Dünyanın en büyük borsalarından birisinin kurucusu ve CEO’su olan Brian Armstrong‘un serveti geçtiğimiz yıl 2.7 milyar dolar seviyesinde seyrederken 7.2 milyar dolara yükseldi. Binance borsasının kurucusu ve yakın zaman öncesine kadar CEO’su olan Changpeng Zhao‘nun son 1 yılda 25 milyar dolarlık bir servet artışı yaşadığı da ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl serveti 12 milyar dolara kadar gerileyen Zhao’nun servetinin 37 milyar dolara yükseldiği gözlendi.
  • MicroStrategy şirketi daha önce de yaptığı gibi Bitcoin satın almaya devam ediyor. Bugün yapılan açıklama ile şirketin 14 bin 620 Bitcoin daha satın aldığı açıklandı.
  • Donald Trump, bir kez daha gündeme geldi. Bu defa siyasi olarak değil bir kripto para satışı sebebiyle gündeme gelen Trump, 2.4 milyon dolar değerinde Ethereum satışı gerçekleştirdi.
  • Kurucusu Changpeng Zhao‘nun istifasının ardından bir kez daha gündeme gelen Binance borsasında ilginç bir olay yaşandı. Binance vadeli işlem paritesinde Bitcoin fiyatının 428 bin 391 dolara yükseldiği görüldü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir