Binance’de Bitcoin fiyatı 428 bin 391 dolara yükseldi! Neler oluyor?

Bitcoin fiyatı

Binance’de Bitcoin fiyatı 428 bin 391 dolara yükseldi! Neler oluyor?

ABONE OL 

Binance borsasının vadeli işlem paritesideki Bitcoin fiyatında ciddi bir artış gözlendi. Bunun gerçek bir artış mı yoksa bir hata mı olduğu henüz bilinmiyor.

Bitcoin Fiyatına Neler Oluyor?

Kurucusu Changpeng Zhao‘nun istifasının ardından bir kez daha gündeme gelen Binance borsasında ilginç bir olay yaşandı. Binance vadeli işlem paritesinde Bitcoin fiyatının 428 bin 391 dolara yükseldiği görüldü.

Binance tarafından henüz net bir açıklama yapılmasa da bunun bir hata olduğu üzerinde duruluyor. Daha önce de çeşitli kripto para borsalarında benzer hatalar gözlenmiş ve ardından yapılan açıklamalar ile bunun bir hata olduğu ifade edilmişti.

Hata olarak bile Bitcoin fiyatının 428 bin dolar seviyelerine yükselmesi birçok yatırımcı tarafından heyecanla karşılandı.

Bitcoin Fiyat Artışı Servet Artışlarını Beraberinde Getirdi

Kripto para piyasasındaki dev yatırımcılar son birkaç haftada ciddi bir gelir artışı yaşadı. Sahip oldukları kripto para fiyatlarında ciddi bir yükseliş yaşanmasının ardından servetlerde ciddi bir artış gözlendi.

Dünyanın en büyük borsalarından birisinin kurucusu ve CEO’su olan Brian Armstrong‘un serveti geçtiğimiz yıl 2.7 milyar dolar seviyesinde seyrederken 7.2 milyar dolara yükseldi.

Binance borsasının kurucusu ve yakın zaman öncesine kadar CEO’su olan Changpeng Zhao‘nun son 1 yılda 25 milyar dolarlık bir servet artışı yaşadığı da ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl serveti 12 milyar dolara kadar gerileyen Zhao’nun servetinin 37 milyar dolara yükseldiği gözlendi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir