En büyük 10 kripto para – 30 Ekim

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 30 Ekim

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 30 Ekim 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 20.810 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1 azalarak %38.9 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 31 milyar dolar artarak 399 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 105 milyar dolar artarak 1 trilyon 27 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • İtalya token ve Crystal Palace token listelendi.
  • Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Twitter, iddialara göre bir kripto para cüzdanı geliştiriyor. İddia bir blogger tarafından ortaya atıldı.
  • BitMEX CEO’su görevden ayrılacağını açıkladı. Daha önce Arthur Hayes’in yönettiği şirketi 2 yıldır Alexander Hoptner yönetiyordu. Ancak son zamanlardaki istifalara bir yenisi daha eklendi ve CEO istifa etti.
  • Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından geliştirilen Dijital Lira‘nın test sürecinin 2023’te başlayacağı açıklandı.
  • Her ülkenin kripto paralara olan tavrı birbirinden farklılık gösterirken Singapur, bakış açısını giderek katılaştırıyor. Alınan yeni karar ile birlikte sabit fiyatlı kripto para geliştiricilerine yönelik katı kurallar uygulayacak.
  • Elon Musk, ikinci kez teklif verdiği ve bu defa almakta kararlı olduğu Twitter’ın binasına elinde lavabo ile girdi. Bu videonun yayınlanmasıyla birlikte Dogecoin yükselmeye başladı.
  • Twitter, kripto paralarla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Twitter Dev resmi hesabından paylaşılan tweet ile NFT’lerin tweet’lere eklenebilmesi için testlerin sürdüğü açıklandı.
  • Yatırım şirketi Fidelity, kurumsal yatırımcılarla yaptığı anketin sonuçlarını açıkladı. Bu ankete katılan kurumsal şirketlerin yüzde 58‘i 2022 yılının ilk yarısında kripto para yatırımı yaptığını açıkladı. Ankete katılan şirketlerin yüzde 74‘ü gelecekte kripto para almayı düşündüğünü ifade etti.
  • Binance CEO’su Changpeng Zhao, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte Twitter’a 500 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıkladı.
  • LUNA çöküşüyle birlikte ismi neredeyse herkes tarafından öğrenilen Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon hakkında Singapur’da dava açıldı. 57 milyon dolarlık bu tazminat davası 359 kişinin şikayetiyle açıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir