En büyük 10 kripto para – 28 Ağustos (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 28 Ağustos (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 28 Ağustos 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 20.020 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.4 azalarak %39.6 seviyesine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 27 milyar dolar azalarak 383 milyar dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 57 milyar dolar azalarak 967 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Axie Infinity platformunda kullanılan Ronin köprüsüne bir saldırı düzenlenmiş ve 625 milyon dolarlık fon çalınmıştı. Saldırı sonrasında çalınan varlıkların izi sürülmeye başlanmıştı. Bu varlıkların Ethereum ağından Bitcoin ağına geçirildiği ortaya çıktı.
  • SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin cüzdan sayısının 1 milyara ulaşmasıyla birlikte kripto para piyasasının tamamen olgunlaşacağını ifade etti. Scaramucci, açıklamasında şu an da 300 milyon Bitcoin cüzdanı olduğunu ifade etti.
  • Dune Analytics şirketinin araştırmacısı Noah Levine, yayınladığı raporda ünlü şirketlerin NFT gelirlerini açıkladı. Twitter hesabından yayınladığı listede NFT’lerden en fazla gelir eden şirketlerin başında 185.31 milyon dolar ile Nike yer alıyor.
  • Taraftar token’ların piyasa değeri 441 milyon dolara yükseldi.
  • DeFi piyasa değeri 30 milyar dolara geriledi.
  • Donanım cüzdan şirketi Ledger‘ın CEO’su Pascal Gauthier, kripto paraları saklamak konusunda aracılara güvenmemek gerektiğini ve soğuk cüzdanlar ile herkesin kendi güvenliğini sağlayabileceğini söyledi.
  • Kripto paraları düzenleme konusunda öncü ülkelerden olan Singapur, lisans için başvuran kripto para şirketlerinden ek bilgi istemeye başladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir